top of page

Чому так критикують владу??


Не припиняються розмови про відзначення державного свята День Незалежності. Свято найвищого рівня в країні і має демонструвати нашу єдність та силу нації. Форма проведення свята вкотре показала, в чому монобільшість дійсно «ас», і це точно не про політику. Про всі «підводні камені» організації святкування 24 серпня народна депутатка Ірина Констанкевич говорила в ефірі телеканалу «Прямий».

«Цьогорічне святкування Дня Незалежності, організоване Офісом Президента, обурило багатьох несмаком, низьким художнім рівнем, попсою, яка дисонувала з військовими, волонтерами і тональністю самого свята», - зазначила Ірина Констанкевич.

Про те, що Ірині Констанкевич не сподобалося в цьогорічному святкуванні:

«- естетичні міркування: у виступах артистів на найвищому державному святі не було красивого, піднесеного, надихаючого, зворушливого. Була дешева попса в сценічних костюмах з "вчорашньої" дискотеки;

- ідейні міркування: у всьому світі такі свята - це вшанування тих, хто поклав своє життя за незалежність, і формування ідеології сильного суспільства на єдиних цінностях. Такі свята єднають людей, а не роз’єднують. На жаль, автори цього "несвяткового" шоу цього не знали чи не розуміли;

- етичні міркування: я не буду моралізаторствувати, але країна у стані війни, гинуть військові, сиротіють діти, батьки і дружини. І замість того, щоб творити і вшановувати героя-захисника, вшановували голі ноги й інші частини тіла.

І останнє, критика потрібна, для того, щоб розуміти, що меншовартісне і неякісне - не пройде. Люди цього не сприймають. І критику не треба боятися, її треба враховувати.»

Comments


bottom of page