top of page

ЧОМУ ТЕХПРАЦІВНИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОГО РАЙОНУ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ ЗАРПЛАТИ?


Знову забракло грошей техпрацівникам. Чого чекати людям? Вони б’ють тривогу з приводу оплати їхньої праці та своєї майбутньої долі — бояться скорочення через брак коштів у бюджеті. Проблема заборгованості виплати заробітної плати через відсутність коштів триває вже другий рік поспіль, своєю чергою виконавча влада примушує техпрацівників йти у відпустку за власний рахунок з метою економії коштів.

На неодноразові звернення Ірини Констанкевич приходили банальні «відписки». Та завдяки принциповій позиції народного депутата при розподілі коштів стабілізаційної дотації на Камінь-Каширський район направили 9 мільйонів гривень

«Минулого року нам вдалося відстояти ваші заробітні плати, однак, цього року ситуація повторилася, найперше про вас повинна подбати місцева влада, та будьте певні, що ваш народний депутат завжди вас підтримає», - пообіцяла Ірина Констанкевич під зустрічі з техпрацівниками Камінь-Каширського району.

Однак, вже цього року ситуація із заборгованістю повторилася, не вистачає 12 мільйонів гривень на  заробітну плату техпрацівникам, що викликає масові занепокоєння в суспільстві та може призвести до втрати місць роботи і засобів для існування для великої кількості людей.

З відповідним питанням Ірина Констанкевич вже зверталася до голови Камінь-Каширської райдержадміністрації Валерія Дунайчука, однак питання так і не вирішилось. Разом з тим у Державному бюджеті України на 2018 рік для покриття можливих бюджетних диспропорцій у місцевих бюджетах передбачена можлива стабілізаційна дотація у сумі 200,0 млн гривень.

З цього приводу народний депутат Ірина Констанкевич направила відповідний запит до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

«Прошу Вас спрямувати кошти, передбачені для покриття можливих бюджетних диспропорцій у місцевих бюджетах на виплату заборгованості по заробітній платі технічним працівникам загальноосвітніх шкіл Камінь-Каширського району у відповідному обсязі», - йдеться у депутатському запиті.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

コメント


bottom of page