top of page

ЧОМУ ЦЕНТРАЛЬНА ВЛАДА «ГАЛЬМУЄ» ІЗ РІШЕННЯМИ У БОРОТЬБІ З COVID-19?


Під час телепередачі «ЗМІСТОВНО» на «ЕСПРЕСО» народна депутатка Ірина Констанкевич говорила про всеукраїнський локдаун та чому на місцях оперативніше реагують на виклики, пов‘язані із коронавірусом.

За словами Ірини Констанкевич, центральна влада ще рік тому показала неспроможність боротьби з епідемією COVID-19 й неготовність ухвалювати рішення в критичних ситуаціях.

Натомість, представники місцевого самоврядування реагували оперативніше за Кабмін та працювали на випередження.

Ірина Констанкевич зазначила: «Такий приклад оперативності на місцях маємо на 23 окрузі: у березні-квітні 2020 року для районних лікарень 23-го округу за кошти обласного бюджету та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» централізовано придбано та передано з Волинської обласної клінічної лікарні захисні комбінезони, окуляри, медичні халати, маски, респіратори FFP2, засоби дезінфекції та інші вироби медичного призначення на майже 610 тис. грн».

Ірина Констанкевич не бачить доцільності запроваджувати всеукраїнський локдаун. Як зазначила народна обраниця, на Волині ситуація із захворюванням на COVID-19 контрольована. В обласних лікарнях наповненість ліжок в межах 80%, натомість в районних 30-40%.

«Превентивні дії місцевої влади на Волині уможливлюють втримання ситуації із захворюваністю на коронавірус. Чого не можна сказати про дії центральної влади», - підсумувала Ірина Мирославівна.

Commenti


bottom of page