top of page

ЩЕ ОДНА ЗДІЙСНЕНА МРІЯ: ЗИМОВИЙ САД ГОРОДОЦЬКОЇ ШКОЛИ


«Пишаюся, що на нашому окрузі є унікальні місця і люди!!!

Сьогодні відкрили зимовий сад у навчально-виховному комплексі села Городок Маневицьконо району. Таких в Україні немає! Є подібні, але за кількістю рослин, унікальністю представлення - Городоцький найкращий», - зазначила народна депутатка Ірина Констанкевич.

Ірина Констанкевич разом з головою Прилісненської ОТГ Ігорем Терещенком, директоркою Волинського еколого-натуралістичного центру Валентиною Остапчук, першим заступником начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Русланом Войцеховським та депутатом Волинської обласної ради Іваном Киричиком офіційно дали старт роботі екзотичного зимового саду. Це гарний приклад спільної та відповідальної праці, яка має такий позитивний результат.

Зимовий сад виконує не тільки соціальну функцію, а й є освітньо-практичним та методичним майданчиком для учнівських досліджень. Тут можна побачити сад тіландсій, фітокартини, сукулентний сад, колекцію бонсаїв, ландшафтний мініатюрний сад, флораріуми, перевернутий сад та колекцію рослин-хижаків. Рослини для саду закуповуюють, як в Україні, так і за кордоном, зокрема в Нідерландах.

Ірина Констанкевич зазначає: «За цим проєктом смілива ініціатива і велика праця директорки школи Ніни Терещенко та педагогічного колективу і школярів. У цій роботі вони уже вибороли не одну перемогу в області та на всеукраїнському рівні. Але головне - в майбутньому. З такою командою до перемоги».

Comments


bottom of page