top of page

Що подарувати коханій на Свято Весни: підказки від Ірини Констанкевич


«Весна іде - красу несе, а в тій красі радіє все!»…

Улюблене свято весни —Міжнародний жіночий день. Незважаючи на неординарне ставлення сучасного українського суспільства цієї дати, 8 березня вважається святом весни, краси та жіночності. До жіночого свята потрібно ставитися з гумором і не допускати помилок при виборі подарунків - тоді у всіх буде гарний настрій!

Частенько чоловіки губляться у здогадках, що подарувати коханій, бо завжди хочеться якнайкраще.  Народний депутат Ірина Констанкевич розповіла, що для неї означає свято та дала свої поради як здивувати кохану.

«Я за те, щоб у наших жінок було більше свят, гарного настрою, романтичних очікувань. Це додає позитиву і радості не лише в їхнє життя, а й тих, хто поруч. Щаслива жінка робить щасливими усіх поруч.  Що подарувати коханій жінці? Для закоханих це не проблема, будь-що принесе радість. Мені так принаймні здається. Але коли чоловік тільки прагне здобути серце жінки, тоді це треба добре думати. Є універсальний подарунок – весняні квіти! І на додачу... щось таке, аби разом більше побути наодинці: кіно, прогулянка, романтична вечеря... А там все, як пише книжка!  Усіх жінок, дівчат, дівчаточок, маленьких і дорослих красунь вітаю з Весною, оновленням! Хай свято завжди буде з вами!».

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page