top of page

ЩО РОБЛЯТЬ З ДІТЬМИ У СЕЛІ ЗАЛІССЯ, ЯКЩО ВОНИ ПРИХОДЯТЬ В ШКОЛУ З ПОГАНИМ НАСТРОЄМ?


Школа села Залісся Камінь-Каширського району відносно молода, адже побудована в незалежній Україні. Довідатись чим живуть педагоги та школярі сюди приїхала народний депутат Ірина Констанкевич.

«Робота депутата Верховної ради не тільки готувати закони, але й діалог з людьми», - зауважує Ірина Констанкевич.

Поспілкуватись з нардепом прийшли чи не всі педагоги, їх цікавить забезпечення учнів підручниками, вимоги зовнішнього незалежного оцінювання та питання стабільного освітнього процесу. Ірина Констанкевич запевнила, що в протилежний бік система освіти вже не повернеться, адже, «Нова українська школа» – це один з елементів змін в освітній системі, який від нас вимагає європейська та світова спільнота.


Реформи, які запроваджені в державі масштабні, проте, коштів, які виділяють на них недостатньо. Педагоги кажуть, що аби відповідати критеріям «Нової української школи» завжди сумлінно ставляться до підготовки занять. Першокласників тут п'ятнадцять. Вони вивчають німецьку, грають в лего, а якщо хтось з дітей прийшов до класу з поганим настроєм, то сідає на «стілець усамітнення» і вже незабаром настрій таки з’являється.
Після ознайомлення з життям заліської школи Ірина Констанкевич відвідала місцевий ФАП, адже люди неодноразово скаржились на стан його будівлі, що збудована ще за радянських часів і нині з аварійними стінами. Парламентар зауважила, що перш ніж почати будь-які роботи, необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію, а далі можна братися і за реконструкцію.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page