top of page

ЯКОЮ МАЄ БУТИ ПОЛІТИКА БОРОТЬБИ ІЗ ДЕЗІНФОРМАЦІЄЮ


Народна депутатка Ірина Констанкевич, членкиня групи «Партія «За майбутнє» долучилася до презентації курсу зі стійкості до дезінформації у процесі ухвалення політичних рішень. Курс підготовлений Посольством Великої Британії в Україні.

У заході взяв участь Ієн Патерсон, Голова програми з протидії дезінформації та розвитку медій, МЗС Великої Британії, Марина Безкоровайна, Керівниця програми з протидії дезінформації та розвитку медій в Україні, національні експертки IREX Олена Тараненко, Марина Дорош, народні депутати України.

За словами Ієна Патерсона сьогодні дезінформація стала однією з найбільш гострих проблем у демократичних країнах. Для того, аби ввести в оману людей, впливати на суспільну думку використовуються різноманітні засоби.

Яка мета курсу? Розробити і запровадити механізми, аби якомога ширше коло осіб вміло ідентифікувати, розрізняти та аналізувати.

Інфомедійна грамотність – важлива навичка сучасної зрілої особистості. Політики є важливим джерелом формування суспільної думки, тому нам потрібно вміти критично мислити, ідентифікувати інформацію і показувати приклад громадянам.

Comments


bottom of page