top of page

ЯКОЮ МАЄ БУТИ СПІВПРАЦЯ МІЖ ГІЛКАМИ ВЛАДИ?Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики провів виїзне засідання у Переяславі.


У Переяславі ознайомилися із станом справ у музейній сфері, а також заслухали, які є проблемні питання у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав».


«Відвідини у рамках виїзного засідання Комітету до музейного комплексу народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини є важливим етапом до формування комплексної програми розвитку і Переяслава, і заповідника. Виїзні засідання важливі, адже вони дають можливість на місцях поспілкуватися та обговорити проблемні питання, разом із місцевою, обласною радою, експертами та профільним міністерством», - розповіла Ірина Констанкевич, перша заступниця Голови Комітету.


Відвідали Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав», Вознесенський собор, Михайлівську церкву, а також будівлю по вул. Шевченка 6, де розміщено фонди Заповідника.


Commentaires


bottom of page