top of page

«ЯК ДИВИТИСЯ СВІТУ В ОЧІ І ЦЕ ВСЕ ПОЯСНЮВАТИ?», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО ЗВИНУВАЧЕННЯ НАДІЇ САВЧЕНКО


У підготовці теракту в стінах Верховної Ради звинуватив депутата Надію Савченко генеральний прокурор Юрій Луценко. Він стверджує, що є незаперечні докази, але поки їх не оприлюднює. Сама Надія Савченко на прямі питання не відповідає, втім, робить досить радикальні заяви. Чи повірили народні депутати у версію теракту від Надії Савченко, а головне – чи злякала їх така перспектива, журналісти дізнавались у стінах Верховної Ради.

Народний депутат Ірина Констанкевич запевнила, що її вже нічого не лякає. Про це вона розповіла в ексклюзивному коментарі Радіо Свобода.

«Напевно, вже нічого не лякає.  Щодня в нас з’являються якісь такі новини, які для нормальної здорової людини здаються абсурдними, але для депутатів це вже не страшно», – каже позафракційна депутатка, яка представляє політичну силу «Укроп».

Перш ніж вірити чи ні, вона хоче побачити й вивчити документи і докази. Сумніви у Ірини Констанкевич викликає і епатажна картинка, яка створюється навколо історії, – вона каже, що треба зважати на те, кому це може бути вигідно.

«Загалом дуже прикро, що від героїзації, сакралізації, яка в нас відбувалася, причому в масштабах не лише України, а й світу, прийшли до такої дегероїзації, деміфологізації. Як дивитися світу в очі і це все пояснювати?» – каже Ірина Констанкевич.

Comments


bottom of page