top of page

ЯК ДИВУВАЛИ У СЕЛІ РАКІВ ЛІС, ЩО НА КАМІНЬ-КАШИРЩИНІ...


Пахне рідне село : і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв,

і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».

День села - це свято, яке об'єднує всіх його жителів. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. Історія села є часточкою історії нашої держави. А її, як відомо, творять люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

От і 10 листопада народні гуляння та святкування відбулись у селі Раків Ліс, що у Камінь-Каширському районі. Завітала на святкування і народний депутат Ірина Констанкевич. Запашним короваєм зустріли народну обраницю біля сільського будинку культури,  де зібралося декілька сотень жителів села з нагоди святкувань.

«Історію творять люди. Саме вони і є найбільшим багатством села – працьовиті, співучі, мужні й терплячі, цього дня їм віддають шану й любов, їм присвячують теплі і щирі слова, чудові пісні. Я бачу в майбутньому село Раків Ліс сильним та процвітаючим, а громадян - щасливими і забезпеченими. І лише шляхом об’єднання під ідеєю розвитку села, ми зможемо відстояти своє право на майбутнє і змінити на краще наше сьогодення», - наголосила Ірина Констанкевич.


В селі Раків Ліс завжди раді бачити свого нардепа, адже незважаючи на щільний робочий графік Ірина Мирославівна  вже другий раз відвідала це село і добре знає проблеми  громади.

Ще у  2017 році депутати сільської ради звернулися до народного депутата з багаторічною проблемою -  будівництва сільського стадіону, на що із коштів соцеконому Ірина Мирославівна направила 100 тисяч гривень. Сільська громада повірила у власні сили і у 2018 році взяла участь в обласному конкурсі проектів та програм і здобувши перемогу отримала ще 100 тисяч гривень на продовження облаштування головного об’єкту спортивної інфраструктури села.

Пишаються раковолісці і своєю школою, яка славиться на всю Україну. В минулому році саме ця сільська школа стала єдиною на Волині, де стартувала «Нова українська школа», тут також не обійшлося без допомоги нардепа зокрема, на придбання меблів для першачків було спрямовано 100 тисяч гривень державної субвенції.

Активно співпрацюють жителі с.Раків Ліс і з фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Із 2015 року тут реалізовано цілий ряд проектів: придбання туристичного обладнання,  шкільних меблів, встановлення дитячого майданчика в ЗОШ І-ІІІ ступенів  села Раків Ліс, придбання меблів для ДНЗ с. Раків Ліс, придбання літератури, сценічних костюмів в сільську бібліотеку та сільський будинок культури.

З нагоди свята подяками народного депутата було відзначено найактивніших жителів села за вагомий особистий внесок у справу виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм в освітянській галузі, активну громадянську позицію та з нагоди Дня села Раків Ліс: Тетяну Карпік - аматора народного мистецтва, берегиню народних пісень, Галину Хаймик - аматора народного мистецтва, народну майстриню, Тетяну Савчук - ветерана праці галузі сільського господарства, матір учасника бойових дій, Віру Козік – ветерана праці в галузі охорони здоровя, Дениса Остапука – видатного спортсмена з пауерліфтингу.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page