top of page

Як зберегти забезпечення меддопомоги для 4 тисяч мешканців Любешівщини?


У зв’язку з впровадженням другої черги медичної реформи планується ліквідація терапевтичного відділення №2 КНП «Любешівська центральна районна лікаря» у селі Ветли.

З цього приводу до народної депутатки Ірини Констанкевич масово звертаються жителі Ветлівського та Гірківського старостинських округів, а також жителі Великоглушанської сільської ради.

 “У населених пунктах цих старостинських округів Любешівської селищної ради проживає понад 4 тисяч людей. Звідси до найближчого закладу охорони здоров'я - понад 50 кілометрів. Тому місцеві мешканці можуть бути позбавлені якісної та своєчасної медичної допомоги. В умовах загрози швидкого поширення на території України коронавірусу, життєво важливим завданням є мобілізація усіх ресурсів та забезпечення ефективної роботи закладів охорони здоров’я. При цьому, за жодних обставин не можна допустити скорочення медичних працівників та обслуговуючого персоналу”, - зазначає Ірина Констанкевич.

 Для розв'язання цієї ситуації народна депутатка скерувала звернення до головного лікаря КП “Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Володимиру Шмалю з пропозицією розглянути питання реорганізації терапевтичного відділення №2 КНП «Любешівська ЦРЛ» у Ветлах на відділення екстреної медичної допомоги.

Нагадаємо, що у березні народні депутати з депутатської групи «За майбутнє» Ігор Палиця, Ірина Костанкевич, Тарас Батенко та їхні колеги звернулись до очільника уряду Дениса Шмигаля з проханням відкласти впровадження другого етапу медичної реформи.
Comments


bottom of page