top of page

ЯК ЗІГРІТИ САМОТНІХ У ПЕРЕДДЕНЬ ВЕЛИКОДНЯ


Великдень — світле й найвеличніше весняне свято Христового Воскресіння. Цього дня люди радіють, вітають всіх «Христос Воскрес!» і збираються родиною за святковим столом. Однак є серед нас і такі, які змушені святкувати Великдень на самоті. Майже у кожному районі є заклади для самотніх літніх людей. У більшості з них родинні традиційні святкування в минулому, і Великдень, передусім, - спогади.

 Народний депутат Ірина Констанкевич ніколи не забуває про таких людей, адже переконана, що вони також заслуговують на увагу та розуміння. У геріатричному інтернаті Старого Чорторийська Маневицького району нині чимало підопічних. Гостям зраділи. Від імені народного депутата гостинці мешканцям притулку привезли помічник-консультант нардепа Олександр Самчук.

«Емоції переповнюють. Давно не бачив настільки щирих, добрих та відкритих людей. Кілька годин спілкування принесли величезне задоволення та море позитиву. Можу з упевненістю сказати, що в мене з'явились нові друзі, які чекають наступної зустрічі. Все, чого не вистачає цим людям - звичайна людська турбота та просте спілкування»,- ділиться враженнями Олександр Самчук..

 У пакунках зібрали скромні подарунки: паску, цукерки, печиво, фрукти. Проте найбільше старенькі тішилися тому, що про них згалади напередодні величного свята.

Помічниця народного депутата Ірини Констанкевич Лариса Понєдєльник передавала вітання підопічним Тростянецького відділення стаціонарного догляду для постійного проживання Територіального центру соціального обслуговування


«Світлі, але задумливі очі сяяли радістю, інколи росилися сльозою.- каже Лариса Понєдєльник. - Христос воскресне для усіх, любов Христа безмежна і бездонна. Хочеться подякувати тим людям, які щоденно доглядають одиноку старість».

Для підопічних стаціонарного відділення постійного проживання територіального центру соціального обслуговування Камінь-Каширської РДА слова вітань від Ірини Констанкевич  передала її помічник Світлана Сидорук.

«Коли в тебе є родина- ти маєш любов, тепло, радість. щастя. А коли ти залишаєшся один і тобі вже не силу жити одному... Завжди,коли приходжу до стареньких, одиноких людей дуже гостро відчуваю ціну самого життя. Маєш когось любити і мати взамін любов», - наголосила Світлана Сидорук.

… І боляче було спостерігати, як зі сльозами в очах притуляла до грудей пакуночок баба Лєна. І дякувала, що їх не забувають. Бо хто би що не говорив, але вдома і «стіни лікують…

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page