top of page

«Я БУДУ БАЛОТУВАТИСЯ ПО 23 ОКРУГУ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


Нещодавно  під час робочого візиту до Маневицького району народний депутат Ірина Констанкевич у приміщенні колківської школи зустрілася з місцевою громадою. Місцеві жителі під час зустрічі з нардепом найперше цікавилися розпуском парламенту та майбутніми парламентськими виборами та чи матимуть вони знову можливість проголосувати за Ірину Констанкевич.

Нардеп розповіла, що не голосувала за скасування мажоритарки, адже переконана, що кожен депутат повинен звітувати перед виборцями.

«Я буду балотуватися по 23 округу, бо ви стали мені рідними, а ваші проблеми стали нашими спільними. Нам вдалося багато зробити разом, початі справи потребують продовження», - зауважила Ірина Констанкевич.

В свою чергу колківчани запевнили Ірину Констанкевич у своїй підтримці, бо переконані, що разом із народним депутатом їм вдасться зробити ще більше.

Опісля нардеп оглянула приміщення місцевої школи та зауважила, що робота колективу заслуговує на повагу, адже нещодавно тут відкрили музей, готують відкриття картинної галереї та інклюзивного класу, належне забезпечення мають і школярі, які навчаються за програмою нової української школи.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page