top of page

«Я БУДУ ВІДСТОЮВАТИ ІНТЕРЕСИ НАШИХ РАЙОННИХ ЛІКАРЕНЬ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


Нещодавно під час робочого візиту до Камінь-Каширського району народний депутат Ірина Констанкевич завітала до місцевої районної лікарні, де поспілкувалася з лікарями, оглянула умови перебування пацієнтів та обговорила найгостріші проблеми лікувального закладу.

За сприяння народного депутата Ірини Констанкевич вдалося оновити діагностичну базу офтальмологічного кабінету Камінь-Каширської районної лікарні, то ж тепер хворі мають можливість отримувати тут якісну медичну допомогу.

Сьогодні проблем у лікарні вистачає, адже через брак фінансування тут заледве зводять кінці з кінцями, однак лікарі не втрачають оптимізму і сподіваються на краще.

У найвіддаленіших селах волинського Полісся продовжує реалізовуватися медична програма «Здоров’я – кожному мешканцю села» ініційована народним депутатом Іриною Констанкевич.

Поштовхом до організації програми «Здоров’я — кожному мешканцю села» стали численні розповіді-нарікання переважно літніх людей про те, як обсіли болячки, як болить і тут і там, а поїхати до лікарні реально неможливо: дорога розбита, поїздка автобусом — дорого, та ще його і нема, лікарня — теж дорого, та й часу немає (хазяйство, кури, корова, городи....). І таке от безпросвіття роками, десятиліттями. Медики Ківерцівського ТМО стали «першопрохідцями» цього проекту, а вже згодом програма успішно стартувала і у Камінь-Каширському, Любешівському та Маневицькому районах.

Головний лікар Камінь-Каширської районної лікарні Людмила Потягайло каже, що у них дуже тісна співпраця з нардепом, вона частий гість у медичних закладах, цікавиться потребами лікарні, підтримує медичних працівників.

«Районні лікарні треба посилювати медобладнанням, бо якщо буде медобладнання, то і медична послуга буде якісною та доступною. Це особливо гостро стоїть перед впровадженням медичної реформи на вторинному рівні. Я й надалі буду відстоювати інтереси наших районних лікарень», - наголошує Ірина Констанкевич

Ірина Констанкевич подякувала колективу за професіоналізм та чуйне серце та пообіцяла і надалі робити все аби якісна медична послуга була доступною для жителів волинського Полісся.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page