top of page

«Я ВПЕРШЕ ЗУСТРІЧАЮ ТАКОГО НАРДЕПА, ЯКИЙ СТІЛЬКИ РОБИТЬ ДЛЯ СВОГО ОКРУГУ»


Під робочих візитів районами та селами 23-го виборчого округу народний депутат Ірина Констанкевич найперше заходить у школу, садочок, ФАП, адже переконана, що ці заклади у селі мають бути.

Нещодавно під час робочого візиту до Ківерцівського району народний депутат Ірина Констанкевич побувала у селі Прилуцьке та зустрілася з місцевою громадою, головою та депутатським корпусом сільської ради.

Серед цілого ряду проблем найбільше селян турбує будівництво садочка у с. Дачне та місцевої школи. Справа із будівництвом садочка зрушила з місця тільки тоді, коли народний депутат Ірина Констанкевич направила відповідний депутатський запит до уряду і будівництво включили в перелік фінансування із Державного фонду регіонального розвитку.

Гостро стоїть питання доїзду дітей до місцевої школи, адже шкільного автобуса тут немає. Тож разом із нардепом з цього приводу будуть напрацьовані відповідні пропозиції.

До слова, за підтримки нардепа в селі Прилуцьке вже було реалізовано ряд ініціатив, зокрема, реконструйовано мережі вуличного освітлення по вулицях Лісній, Молодіжній, Квітневій та Залізничній. Не залишився осторонь і фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» і допоміг із заміною вікон у школі та встановленням дитячого майданчика.

«Я вперше зустрічаю такого нардепа, який стільки робить для свого округу», - констатував депутат сільської ради Іларіон Маковський.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Komentarai


bottom of page