«Я ВІРЮ, ЩО ПРЕЗИДЕНТОМ СТАНЕ ПРЕДСТАВНИК САМЕ НАШОЇ ПОЛІТСИЛИ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ


У п’ятницю, 28 вересня, УКРОП розпочав фінальну частину президентських праймеріз. За їхніми підсумками у партії оберуть єдиного кандидата на пост глави держави від політичної сили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНЯНИ ХОЧУТЬ БАЧИТИ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА ШЕВЧЕНКА. ФОТОРЕПОРТАЖ

Зокрема, у партійних перегонах беруть участь три претенденти. Це – народний депутат від «Українського об’єднання патріотів» Олександр Шевченко, заступник голови Комісії партійного контролю Оксана Тунік-Фриз та заступник голови Київської міської організації УКРОПу Ірина Головатенко.

Цього дня у залі Волинського академічного театру імені Т.Г. Шевченка в Луцьку відбулася зустріч з учасниками президентських праймеріз УКРОПу. Понад двісті делегатів та ще більше запрошених, без перебільшення такого у Луцьку ще не було.

За три роки наполегливої і активної діяльності наша партія досягла чималих успіхів і відвоювала плацдарми в людських серцях. Але попереду ще багато спільної, консолідованої праці. Таку заяву під час виступу на президентських праймеріз «Українського об’єднання патріотів» в Луцьку зробила народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич.

«Я вірю, що президентом стане представник саме нашої політсили, – наголосила парламентар, – і він матиме за своєю спиною потужний потенціал, який всі ми разом напрацювали. Якісна, совісна й чесна робота – це те, що вирізняє нас з-поміж інших. Бо ми прийшли до партії не для здобуття влади заради влади, а для того, щоб змінювати життя українців на краще».

Зазначимо, УКРОП першим з-поміж усіх політичних партій в Україні розпочав процедуру внутрішньопартійних праймеріз. Такий тип попередніх виборів поширений у США, Ізраїлі, Великій Британії, Іспанії, а віднедавна – в Італії та Франції.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook