top of page

«Я НА БОЦІ ЛЮДЕЙ І ГОТОВА СТОЯТИ РАЗОМ З НИМИ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО ПЕРЕКРИТТЯ ДОРОГИ


У селі Седлище Любешівського району мешканці знову перекрили дорогу. 27 травня мешканці Седлища вийшли знову на протест. Селяни блокують дорогу на переході. У руках протестувальники тримають плакати з написами: «Де наші 5000000 на дорогу?», «Європейській країні – європейські дороги!», «Ми хочемо, щоб нас почули!», «Вимагаємо відремонтувати нам дороги!».

Народний депутат Ірина Констанкевич обурена бездіяльністю чиновників, адже сама неодноразово зверталася із депутатськими запитами, однак влада вперто ігнорує ці проблеми.

«Люди доведені до відчаю, і оця ситуація з перекриттям траси – це та крапля, яка переповнила чашу терпіння. Насправді ця дорога про яку йдеться і та, що сполучає Камінь-Каширський- Седлище і Р-14 дуже погана. Та не дивлячись на те, що були звернення від людей та й мої звернення як народного депутата влада ці проблеми ігнорувала. Люди вийшли га дорогу, бо їм вже не сила терпіти і таких ситуацій на Волині може бути чимало», - зауважила в ефірі ТРК «Аверс» народний депутат Ірина Констанкевич.

Парламентар переконана, що люди вже давно не вірять порожнім обіцянкам.

«Я на боці людей, готова разом з ними стояти на цій дорозі і відстоювати їх інтереси. Волинським чиновникам потрібно піднятися зі свого м’якого крісла і їхати до Києва аби вирішувати питання області, а не заколисувати себе і сподіватися, що Волинь така терпляча, треба за своїх людей дбати», - констатувала нардеп.

Нагадаємо, 20 та 21 травня, мешканці села Пнівного перекривали дорогу від Седлища до Каменя-Каширського, вимагаючи в такий спосіб ремонту аварійного шляху.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page