top of page

«Я ПОЛЮБИЛА СВІЙ ОКРУГ, ЛЮДЕЙ, ЯКІ ТУТ ПРОЖИВАЮТЬ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПІД ЧАС ВІЗИТУ У КАМІНЬ-КАШ


Cьогодні під час сесії Камінь-Каширської районної ради відбувся публічний звіт народного депутата України Ірини Констанкевич перед виборцями, де всі присутні були проінформовані про зроблену роботу у другому парламентському році Іриною Мирославівною на окрузі, а говорити є про що. Дещо раніше парламентар відзвітувала перед любешівської громадою.

За даними моніторингу громадських організацій під час VІІІ сесії Верховної ради найбільше законопроектів – 51 – зареєстрували народні депутати від УКРОПУ. Це законопроекти, які «народилися» на 23-му виборчому окрузі і стосуються питань заробітних плат вчителів, харчування дітей чорнобильців, пенсійного законодавства.

 «Я полюбила свій округ, людей, які тут проживають. Найголовніше, , що саме вони дають мені заряд енергії, впевненості і політичної відповідальності», - наголосила Ірина Констанкевич Також парламентар активно зустрічається з громадами свого виборчого округу. За звітний період відбулося 147 таких зустрічей, у яких взяли участь більше 15 тисяч людей.

«Народні депутати зобов’язані звітуватись перед людьми, які їх обирали, тому, як тільки я маю можливість, то відразу їду на свій округ», - зауважила Ірина Констанкевич.

За результатами таких зустрічей нардепом було підготовані 615 запитів та звернень, що стосуються соціального захисту громадян, освіти, медицини, розвитку соціальної інфраструктури, субвенції місцевим бюджетам, ремонту доріг, екології  та захисту довкілля.

На соціально-економічний розвиток громад  Камінь-Каширського району  з ініціативи народного депутата Ірини Констанкевич  було залучено 3 млн 939 тисяч гривень державних коштів за період з 1 вересня 2017 року по 31 липня 2018 року. Було охоплено 18 населених пунктів та 28 обєктів

Не залишається осторонь і фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» і спільно з громадами  на соціально-економічний розвиток Камінь-Каширського району було залучено  930 тисяч гривень. Зокрема на програми розвитку територіальних громад, програми «Сучасна освіта», «Здоровя волинян», «З добром у серці», «Культура та духовність», «Волинь спортивна».

Опісля перейшли до обговорення звіту. Кожен, хто ставив питання Ірині Констанкевич бо ж домоглася вона чимало, в тому числі і для Камінь-Каширського району.

Зокрема начальник управління освіти Камінь-Каширської  РДА Віктор Пась нарікав на дисбаланс у оплаті праці працівників дошкілля та позашкілля із вчителями.

Ірина Констанкевич наголосила, що вже підготовлені законопроекти, якими передбачено оплату праці працівників дошкілля та позашкілля встановити  на рівні педагогічних працівників.

На черзі публічні звіти Ірини Констанкевич у Ківерцівському і Маневицькому районах.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page