«Я ПООБІЦЯВ КОМАНДИРОВІ РОТИ, ЩО В СЕЛІ БУДЕ ПАМ'ЯТНИЙ ЗНАК ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ», - СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА


Тим хто воює, воював і буде воювали за Україну у селі Оленине, що у Камінь-Каширському районі два роки тому увіковічнили пам'ять про військовослужбовців. Вшанувала героїв України і народний депутат Ірина Констанкевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:«МИ СТАЛИ ЩЕ НА ОДНУ ВЕЛИКУ СПІЛЬНУ ДОРОГУ, ЯКУ ДАЄ НАМ ТОМОС», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ

Сільський голова села Оленине, що на Камінь-Каширщині Олександр Сидорук – атовець. Ідею про встановлення пам’ятної скульптури в честь військовослужбовців виношував давно, необхідний був лише час та кошти, щоб її реалізувати.

« В нашому селі немає жодного пам’ятного знаку військовослужбовцям. Коли я повертався із пекла війни, то пообіцяв командирові роти, що я повернуся і в селі буде пам’ятник  нашим захисникам», - розповідає Олександр Сидорук.


Охочих допомогти сільському голові знайшлося чимало. Разом з ініціативною групою односельчан, зокрема хлопцями натовцями обіцянку командиру роти Олександр Сидорук виконав. Цьогоріч минає два роки, коли у селі поставили цей пам’ятний знак. 14 жовтня – в День захисника України разом із сільським головою, депутатом обласної ради Анатолієм Філюком, головою районного осередку УКРОПу Світланою Сидорук народний депутат України Ірина Констанкевич облагороджувала територію.

Парламентар переконана, щоб згадати про воїнів-захисників не потрібен особливий день чи дата. Людей, які боронять нас необхідно згадувати щодня і щодня дякувати їм за мирне небо.

«Вшанування лише пам’ятними знаками  наших захисників недостатньо, варто підтримувати їх повсякчас. Ми повинні все зробити для того, щоб статус захисників був в пріоритеті держави», - наголосила Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook