«Я ПРАЦЮВАЛА НА БЛАГО ГРОМАДИ І БУДУ ПРАЦЮВАТИ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ У СЕЛІ ДЕРНО


Під час робочого робочого візиту районами та селами волинського Полісся, народний депутат Ірина Констанкевич побувала у селі Дерно Ківерцівського району. Це вже не перший візит нардепа до цього села.  Зустріч пройшла у місцевій амбулаторії сімейної медицини. За сприяння Ірини Мирославівни за кошти державного фонду соцеконому амбулаторію капітально відремонтували та придбали сюди твердопаливний котел. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПЕРЕКОНАНА, ЩО ФАПИ І ШКОЛИ В СЕЛАХ МАЮТЬ ЖИТИ

Ще на початку своєї каденції нардеп дала собі обіцянку побувати у всіх, навіть найвіддаленіших селах свого виборчого округу і виконала її, тож про проблеми людей знає «із перших вуст».

Місцеві мешканці кажуть, що якістю надання медичних послуг задоволені і дякують своєму депутату за підтримку сільської медицини.

«Ми вдячні Ірині Констанкевич за підтримку нашої громади, вона буває в нас часто, то в амбулаторії, то в школі, до церкви заходить», - розповідає дернянка Раїса Філюк.Завідувач місцевої амбулаторії Галина Хмілевська розповідає, що якщо амбулаторії ще вдається тримати на плаву, то з ФАПами ситуація критична, вони занепадають і люди фактично залишаються без якісної медичної допомоги.

«В рамках децентралізації ФАПи мають фінансуватися з місцевих бюджетів, але для цього держава має залишати кошти на місцях, а вирішальним у цьому питанні має бути слово громади», - наголошує Ірина Констанкевич.

Гостро стоїть питання перекриття місцевої опорної школи, де вже давно протікає дах.

Ірина Констанкевич наголосила, що фінансування має бути багатоканальним, адже місцевий бюджет не в змозі профінансувати це самостійно.

«Ця справа має бути спільною, мені вже дорікають, що я залучаю кошти соцеконому, але я працювала на благо громади і буду працювати, бо хтось там сидить в Києві  і поняття немає,як живуть люди в селах 23-го округу», - каже нардеп.

Тут люди підтримують свого нардепа, адже їх довіру вона здобула реальними справами на благо сільських громад.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook