top of page

ІЗ ПАРОСТКІВ ВИРОСТАЮТЬ ДІБРОВИ...


Результати їх праці переоцінити складно, адже саме завдяки цим людям збережені сотні гектарів українського лісу

У неділю, 16 вересня 2018 року, в міському парку відбулося святкове дійство з нагоди Дня працівників лісу. В програмі заходу розваги на будь-який смак: святковий концерт, виставки продукції лісового господарства, тематичні фотозони, торгівля, дитячі атракціони. Таке свято у Ківерцях організовано вперше. Тут можна було зустріти і ветеранів лісової галузі і майбутніх лісівників, що нині є волонтерами шкільних лісництв.

Восьмикласниця Оксана Труш – волонтер Крупівського шкільного лісництва розповідає, що їй надзвичайно цікаво допомагати лісівникам – разом роблять годівнички, підгодовують тварин взимку, висаджують дерева.
Привітати лісівників приїхала і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Дорогі лісівники, щиро бажаю Вам, людям, що обрали непросту, але благородну професію пов'язану з служінням природі та примноженням її багатств, міцного здоров’я, миру, щастя, благополуччя, злагоди,  розуміння та поваги оточуючих. Нехай у повсякденній роботі Вашими союзниками будуть наполегливість, творча наснага та удача. Хай робота приносить  Вам задоволення, а її плоди користь для Волині та України», - наголосила Ірина Констанкевич.

За вагомий внесок у розвиток лісової галузі подяками народного депутата нагородили: Сергія Сахнюка – лісничого Тростянецького лісництва, Леоніда Чубая – лісничого Сокирічівського лісництва, Івана Якимука – майстра лісу ДП Цуманське лісове господарство, Сергія Омельчука – інженеру державного підприємства Цуманське лісове господарство

І ще одна хороша новина від народного депутата Ірини Констанкевич: вже незабаром у Ківерцівському районі за підтримки народного депутата Ірини Констанкевич стартує конкурс для дітей, що отримав назву «Мандрівка лісами Камінь-Каширщини» на підтримку ініціативи шкільного лісництва. Переможці матимуть можливість поїхати на екскурсію до Верховної  ради України.

Гостей частували найрізноманітнішими стравами, а святковий настрій присутнім дарували місцеві аматорські колективи.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook


Commentaires


bottom of page