top of page

ІНСУЛІНУ ЗАЛИШИЛОСЬ НА ДВА ТИЖНІ. ЩО ДАЛІ?


Вчора під час робочого візиту до Камінь-Каширського району народний депутат Ірина Констанкевич провела особистий прийом громадян у місті Камінь-Каширському та селі Пнівне.

Найболючішим питанням жителів району є забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет. На прийом до нардепа прийшла ціла делегація інсулінозалежних. Хворі розповідають, що препарату в них залишилось ще на два тижні, а далі й бояться думати, що буде.

Голова Камінь-Каширської РДА Валерій Дунайчук розповів, що за рахунок перевиконання та зняття коштів із інших статей витрат у районному бюджеті вдалося віднайти 100 тисяч гривень при потребі у 400 тисяч.

Ірина Констанкевич пообіцяла взяти це питання на особливий контроль, адже це питання здоров’я та життя людей.
Протягом своєї каденції Ірина Констанкевич побувала чи не у всіх селах свого виборчого округу. Нардеп переконана, що спілкування і допомога людям має бути пріоритетом у роботі кожного народного обранця.

Серед найактуальніших питань, що турбували жителів району –  пенсійне забезпечення, бездоріжжя,  медична реформа, пільгове перевезення, допомога на лікування, підключення до електромереж і багато іншого.

«Я для того і приїжджаю в села, щоб знати, які в них проблеми та намагаюся допомогти. У Києві не видно, як живуть люди у найвіддаленіших селах, тому я намагаюся це їм донести, стукаю у всі двері», - розповіла Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page