ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ БЕРЕ УЧАСТЬ В УКРАЇНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ КОНГРЕСІ


Українські жінки здатні втілити чимало позитивних змін у розвитку нашої країни, насамперед, в соціальній, освітній сферах та в сфері охорони здоров’я. Таку думку висловила народний депутат України, членкиня депутатської групи «За майбутнє» Ірина Констанкевич під час третього Українського Жіночого Конгресу.

Український Жіночий Конгрес – це  платформа для обговорення на високому рівні політики рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. У дискусії беруть перші особи усіх гілок української влади, представники бізнесу та громадськості.

«На попередніх місцевих виборах 55 тисяч жінок пройшли у місцеві ради. Вони знають для чого вони працюють. І це найголовніше. Адже саме за такими жінками зміни в соціальній, освітній сферах та сфері охорони здоров’я. Однак, у селах, селищах, невеличких містах, об’єднаних територіальних громадах жінці все ж непросто зайняти керівні посади. Дорога до змін у цьому напрямку нелегка. Але в Україні вже зроблені перші кроки. І як колись сказала Гілларі Клінтон: жінки почали «пробивати» «скляну стелю» чоловічої політики», – зазначила Ірина Констанкевич.

Український жіночий конгрес традиційно триватиме у Києві два дні. Завтра тут говоритимуть  про трудові права жінок, гендерну рівність у війську та сім’ї, вільні від стереотипів.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook