top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: БУДІВНИЦТВО ХРАМУ – ЦЕ НАГАДУВАННЯ НАМ ПРО СЕНС ЖИТТЯ


У Луцьку через благодійний аукціон збирали кошти на будівництво храму святого Миколая Чудотворця у Волновасі. Загалом на його зведення необхідно 5 мільйонів гривень.  1 мільйон 145 тисяч гривень зібрали ще раніше. За ці кошти зробили фундамент храму.  

На аукціон, який відбувався у Палаці культури, виставили 18 лотів, серед яких –  витвори мистецтва, предмети побутового вжитку, речі відомих людей.

Народний депутат України від УКРОПу Ірина Констанкевич та її партійний колега – голова фракції «УКРОП» у Луцькій міській раді Ігор Поліщук придбали ковані соняшники із відстріляних гільз. Ціна цього унікального лоту стартувала із 3000 гривень. Продали ж композицію за 39 тисяч гривень. І хоч сума чималенька, але депутати впевнені у правильності свого вибору.


Як розповіла Ірина Констанкевич, у запеклих боях під Волновахою брав участь її колега по УКРОПу, нинішній депутат Луцької міської ради Олександр Кравченко. До слова, на початку благодійного дійства продемонстрували відео, зняте на мобільний телефон, з кадрами сутичок під Волновахою з коментарями Олександра.  Його слова – це молитва про бійців, які тоді дивом врятувалися із пекла.

«Будівництво храму – це вшанування загиблих і водночас нагадування живим про ціну та cенс життя – не лише свого, а й держави.  Той, хто долучився чи долучиться до зведення української церкви у Волновасі – став на дорогу до храму і у своїй душі», – говорить Ірина Констанкевич.

Унікальні квіти з куль та снарядів Ірина Констанкевич та Ігор Поліщук передадуть до Волинського обласного краєзнавчого музею.

Загалом на луцькому аукціоні зібрали понад 500 тисяч гривень.

Також лучани та гості міста мали змогу придбати цікаві речі і на благодійному ярмарку. Тут продавали все: від музичних дисків, футболок, речей в стилі «хенд-мейд» і до предметів церковного вжитку.  

Comments


bottom of page