top of page

Ірина Констанкевич взяла участь в зустрічі проектів та програм міжнародної технічної допомоги ІРТАС


Напередодні початку роботи Верховної ради України IX скликання нардний депутат Ірина Констанкевич взяла участь в координаційній зустрічі проектів та програм міжнародної технічної допомоги ІРТАС. Зустріч проходила за підтримки Фонду Східна Європа та USAID, а саме їхньої програми Рада.

Програма здійснює широку освітню діяльність та організовує велику кількість тренінгів для народних обранців, їх помічників, для парламентських фракцій та комітетів. Найближчим часом Програма запускає роботу новоствореного Освітнього центру в стінах Верховної ради.

 «На мій погляд, це надзвичайно важливі ініціативи USAID, Фонду Східна Європа, Програми Рада, зокрема освітні програми були ефективні і в моїй роботі на окрузі, навчанні помічників, підготовці законодавчих документів. Щодо майбутньої роботи програми Рада, перш за все сподіваюся на широкий спектр освітніх програм, а також роботу, пов`язані з двома сферами. Перша - це українська освіта, зокрема вища та професійна, які потребують глибокої модернізації. Друга - це децентралізація. Її органічне і ефективне завершення. Сподіваюсь, що в новому складі Ради я зможу бути залученою цього проектів Програми Рада, роботи USAID та Фонду Східна Європа! Обговорюючи прогнози, плани та очікування щодо роботи першої сесії ВР 9-го скликання, я оптимістично дивлюсь на розвиток подій. Вірю, що певне аматорство нового складу парламентарів, буде компенсоване відповідальністю, наполегливістю та державотворчим скеруванням молодої команди!», - наголосила Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page