Ірина Констанкевич взяла участь в зустрічі проектів та програм міжнародної технічної допомоги ІРТАС


Напередодні початку роботи Верховної ради України IX скликання нардний депутат Ірина Констанкевич взяла участь в координаційній зустрічі проектів та програм міжнародної технічної допомоги ІРТАС. Зустріч проходила за підтримки Фонду Східна Європа та USAID, а саме їхньої програми Рада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕ МОЖНА ПРОДАВАТИ ПІДПРИЄМСТВО, ЯКЕ Є СТРАТЕГІЧНО ВАЖЛИВИМ ДЛЯ УКРАЇНИ, - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ

Програма здійснює широку освітню діяльність та організовує велику кількість тренінгів для народних обранців, їх помічників, для парламентських фракцій та комітетів. Найближчим часом Програма запускає роботу новоствореного Освітнього центру в стінах Верховної ради.

 «На мій погляд, це надзвичайно важливі ініціативи USAID, Фонду Східна Європа, Програми Рада, зокрема освітні програми були ефективні і в моїй роботі на окрузі, навчанні помічників, підготовці законодавчих документів. Щодо майбутньої роботи програми Рада, перш за все сподіваюся на широкий спектр освітніх програм, а також роботу, пов`язані з двома сферами. Перша - це українська освіта, зокрема вища та професійна, які потребують глибокої модернізації. Друга - це децентралізація. Її органічне і ефективне завершення. Сподіваюсь, що в новому складі Ради я зможу бути залученою цього проектів Програми Рада, роботи USAID та Фонду Східна Європа! Обговорюючи прогнози, плани та очікування щодо роботи першої сесії ВР 9-го скликання, я оптимістично дивлюсь на розвиток подій. Вірю, що певне аматорство нового складу парламентарів, буде компенсоване відповідальністю, наполегливістю та державотворчим скеруванням молодої команди!», - наголосила Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook