top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ВИМАГАЄ У МІНІСТРА НАЛЕЖНОГО САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО


Нещодавно, за ініціативи народного депутата Ірини Констанкевич в Ківерцівському районі було проведено круглий стіл з питань соціального захисту демобілізованих учасників АТО (ООС) і членів їх сімей.

Під час робочих візитів містами та селами до Ірини Констанкевич надходить безліч звернень від учасників АТО та членів їх сімей, які через бюрократичну тяганину вже втомилися оббивати пороги чиновницьких кабінетів. А проблем вистачає – виділення земельних ділянок, соціальне забезпечення, санаторно-курортне лікування і багато іншого.Після таких поневірянь у декого опускаються руки, інші ж продовжують боротьбу проти бюрократичної системи та свавілля чиновників та зі своїми проблемами звертаються до народного депутата Ірини Констанкевич.

Потребує нагального вирішення і питання оздоровлення та реабілітації учасників АТО, адже ті санаторії, у яких проходять лікування не задовольняють потреб ветеранів.

З цього приводу Ірина Констанкевич звернулася до Міністра соціальної політики Андрія Реви.

«Учасники антитерористичної операції звертають увагу на той факт, що значна частина санаторно-курортних закладів, куди їх скеровують для проходження лікування та оздоровлення, мають застарілу матеріально-технічну базу, невідповідні сучасним умовам вимоги перебування та лікування. Ситуація загострюється це й тим, що перелік лікувально-діагностичних процедур, включених у вартість путівки, є доволі обмеженим. Відтак, у значній частині випадків, пацієнтам доводиться доплачувати за проходження певних процедур, щоб отримати належний лікувальний та оздоровчий ефект. Особливо гострою, зі слів бійців, є і проблема отримання ними якісних послуг психологічної реабілітації під час санаторно-курортного лікування», - йдеться у депутатському запиті.

Також учасників АТО гостро турбує ситуація щодо виплати та порядку розрахунку грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування, адже її сума абсолютно не відповідає реальному стану справ, оскільки орієнтовна вартість путівок на сьогодні 7-8 тисяч гривень, а відшкодування за невикористана ну путівку учасники АТО отримують мінімальне.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

bottom of page