top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: "ВЛАДА ШУКАЄ СПОСОБИ, ЩОБ ЗНЯТИ З СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ПЕНСІОНЕРАМИ"


Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що потрібно зобов'язати повнолітніх дітей виплачувати аліменти непрацездатним батькам. Він посилається на статтю 51 Конституції України, в якій це прописано.

Народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкеви, вважає, що наш менталітет і традиції такі, що діти допомагали батькам, допомагають і будуть допомагати, адже це морально-етична складова даної проблеми.

 «Я вважаю, що допомагати батькам морально і матеріально - це святий обов'язок дітей. Якщо говорити про законодавчу складову, то відносини між дітьми і батьками у нас вже прописані в Сімейному кодексі. Хоча не так системно охоплені питання фінансування. Є ще один аспект: влада шукає способи, щоб зняти з себе соціальну, політичну, фінансову, економічну відповідальність за тих людей, які відпрацювали на державу, віддали їй свій потенціал і внески. Виходить, що ця відповідальність переноситься на дітей. Я вважаю, що ініціювати такі речі з боку Кабміну і міністра Реви безвідповідально і непрофесійно. Потрібно розділяти, з одного боку, відносини дітей і батьків, а з іншого боку, обов'язки держави, яка повинна виконувати те, що прописано у Конституції, Сімейному кодексі і пенсійному законодавстві», - підсумувала Ірина Констанкевич.

Kommentare


bottom of page