ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ВРУЧИЛА ПУТІВКИ В ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР "АРТЕК-БУКОВЕЛЬ" ОБДАРОВАНИМ ДІТЯМ КІВЕРЦІВСЬК


Шкільні канікули – можливість відпочити від насиченої навчальної програми, оздоровитися та набратися сил. Проте через фінансову нестабільність у державі та низку інших факторів не всі батьки можуть забезпечити належний відпочинок своїм дітям. Не надто дбає про здоров’я юних громадян і держава.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "БУКОВЕЛЬ ЗУСТРІЧАТИМЕ ЛЮБЕШІВСЬКІ ТАЛАНТИ"

Ось уже кілька років поспіль Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» організовує відпочинок у таборі «Артек-Буковель». Цьогоріч оздоровитися в мальовничих Карпатах мають змогу 250 дітей із Камінь-Каширського, Ківерцівського, Любешівського та Маневицького районів, які здобули перемоги в обласних олімпіадах, конкурсах та змаганнях.


Вчора, народний депутат Ірина Констанкевич завітала до ківерцівської школи №3 щоб привітати дітей із закінченням навчального року та вручити обдарованим учням путівки в оздоровчий табір «Артек-Буковель».
«Путівка в «Артек-Буковель» – винагорода, яку школярі отримали за наполегливість та успішність. Засновник Фонду «Тільки разом» Ігор Палиця особливу увагу приділяє підтримці й мотивації обдарованої молоді, яка вже невдовзі творитиме майбутнє України. Успіхи таких дітей мають для нас велике значення, тому один із пріоритетів Фонду – сприяти розвитку їхніх здібностей», – зазначила Ірина Констанкевич.


Серед тих, хто отримав путівку в Буковель, є і шестикласниця Христинка, яка їде до Буковелю вперше, тому, каже, що трохи хвилюється. Дівчинка має високі досягнення в навчанні, а тому й отримала винагороду за свої успіхи.

«Дякуємо Вам за ту працю і турботу про обдарованих дітей, саме завдяки такому заохоченню та підтримці діти мають стимул до нових звершень», - зауважила заступник директора школи Віра Маховська.


Перші групи дітей вирушать на відпочинок уже 30 травня. Завдяки відпочинку в Буковелі діти не лише можуть оздоровитися, а й матимуть стимул навчатися, розвиватися та здобувати нові перемоги.Кульмінацією свята стало виконання прекрасних композицій Despasito на сопілці та зворушливу композицію Тіни Кароль  «Дитинство не втрачай» у виконанні Ірини Холодової.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook