top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ВІДСТОЮЄ ІНТЕРЕСИ АТОВЦІВ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ


Чи не найбільше проблем у соціальному захисті атовців нині виникає із виділенням їм гарантованих державою земельних ділянок. Якщо землю й надають, то часто вона у десятках кілометрів від цивілізації – занедбана та без комунікацій. 

Сьогодні на засіданні Верховної Ради народний депутат Ірина Констанкевич закликала підтримати бійців АТО. Зокрема, це стосується підтримки соціального законопроекту №7511 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення гарантій реалізації учасниками бойових дій та осіб, прирівняних до них, в тому числі учасниками антитерористичної операції, Революції Гідності та їх сім'ями пільг» на одержання земельних ділянок, а також припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності.

Це законопроект, який дає можливість учасникам антитерористичної операції на законних підставах отримувати землю. А також передбачає право на отримання грошової компенсації у разі відсутності земельного запасу.

«Я закликаю вас підтримати законопроект №7511, який стосується проблем соціального захисту бійців АТО. Це реальні проблеми, з якими наші атовці зустрічаються майже щодня. Держава, задекларувавши соціальну підтримку, насправді за ці роки зробила протилежне, ми маємо конкретні приклади такого «соціального захисту» бійців АТО на Волині, зокрема, мова йде про Маневицький район, де черга бійців АТО, які хочуть отримати свою землю, перевищує вже 250 заяв. У Ківерцівському районі таких заяв теж майже 300. Сьогодні декларативність і профанація соціального захисту бійців АТО набуває вже критичних меж, тому я прошу підтримати даний законопроект», – звернулася до колег народний депутат Ірина Констанкевич.

Commentaires


bottom of page