top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: «Війна – це напасть, яка пожирає життя»


З нагоди дня перемоги над нацизмом помічники народного депутата від 23 виборчого округу політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Ірини Констанкевич привітали ветеранів Другої світової війни. Бабусі та дідусі, які назавжди у спогадах закарбували страхіття війни, на жаль, дуже часто сьогодні лишаються обділені увагою. З нагоди відзначення Дня Перемоги 93 ветерани отримали подарунки від Ірини Мирославівни та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

«Тішить те, що майже всі з ким вдалось особисто поспілкуватися – перебувають в хорошому гуморі та мають світлий розум. Для себе почув дуже багато цікавих історій про ті нелегкі часи. Є такі захисники, що дійшли до самого Берліна, що підтверджується відповідними документами. Передивився кілька домашніх архівів, які передають дух того часу», – говорить помічник нардепа у Маневицькому районі Олександр Самчук.

«Всі ветерани були єдині в одному побажанні – Перемоги Україні у війні проти агресії путінської Росії і повернення додому живими захисників України», – додає помічник народного депутата у Камінь-Каширському районі Світлана Сидорук.


Народний депутат України з УКРОПу Ірина Констанкевич розповідає, що її сім’я зазнала великої втрати, адже під час Другої світової війни загинув дідусь.

«Бабця тоді залишилась сама з чотирма дітьми на руках, мамі було лише декілька місяців. Звичайно, вдові із сиротами було надзвичайно важко жити. Наша родина не одинока в цьому горі, таких сімей залишились сотні тисяч. Великий тягар впав після війни на жіночі плечі, перемога над фашистами була лише початком довгого та важкого шляху, – зазначає Ірина Констанкевич. – Татовий батько разом зі своїми братами був у рядах УПА. Їхня доля теж склалась трагічно – двоє дядьків загинули, інші були репресовані. Війна – це напасть, яка пожирає життя, а як результат залишає пустку».


Ірина Мирославівна зауважила, що ніколи не лишатиметься осторонь проблем сімей, яким війна принесла чимало горя та випробувань. У пріоритетах діяльності народного депутата – забезпечення належного соціального захисту таких категорій населення. 

댓글


bottom of page