top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ВІТАЛА ПРИЛІСНЕНЦІВ ІЗ ДНЕМ СЕЛИЩА


У неділю, 27 травня, жителі Прилісненської об’єднаної територіальної громади відзначали день села. В місцевому клубі яблуку ніде упасти, адже вітати рідне село прийшли усі.

Урочистості розпочалися зі святкового концерту, бо місцевим талантам є чим здивувати, особливо зворушливими стало виконання композиції «Моє рідне село» та вір про село продекламований місцевою жителькою.На сцену запросили голову Прилісненської сільської ради Ігоря Терещенка, який у вітальному слові побажав усім присутнім щастя, достатку, мирного неба, радості в кожну домівку та наголосив, що ми одна велика дружня громада.Вітала жителів селища і народний депутат Ірина Констанкевич.

«Сьогодні особливо приємно святкувати разом з вами, бо для мене ви приклад тієї громади, яка об’єднавшись показує результати, тож бажаю прилісненській громаді наснаги у всіх ваших починання, адже саме ви творите нову Україну» - звернулася зі словами вдячності до прилісненців Ірина Констанкевич.Опісля найактивніших жителів селища парламентар відзначила подяками, а молодь, яка продемонструвала успіхи у навчанні, спорті та творчості теж не залишилась без подарунка, отримавши із рук народного депутата путівки до дитячого табору «Артек-Буковель».«Ваші діти – це еліта, не тільки Маневицького району, але й всієї Волині та України», - наголосила Ірина Констанкевич.


Вітав громаду селища і депутат Волинської обласної ради, директор ДП «Волиньторф» Іван Киричик, а також відзначив грамотами провідних працівників підприємства, які працюють тут із часу його заснування.


На цьому святкування не завершились, а жителів об’єднаної громади відзначали у різноманітних номінація, зокрема, відзначили найстаршу жительку селища, молоді родини, які цього року відсвяткували поповнення в сім’ї, привітали й «золотих» ювілярів. Сьогодні кожен отримав свою «зірку», зокрема Світлана Скорик перемогла в номінації «Вчитель поколінь», Наталія Титаренко удостоїлась звання «Інтелект села», а Дана Горайчук отримала зірку «Юний талант», Марію Лейтер нагородили за добре серце. Під гучні оплески на сцені зустрічали Ганну Касьян, яка виховує дев’ятьох дітей. Зі сцени продовжували лунати щирі пісні в кращих українських традиціях, бо святкування продовжуватиметься до пізнього вечора.
Довідково. Із Прилісненської ОТГ до Буковелю поїдуть 9 школярів: Софія Вакуліч (с. Городок), Діана Шмигельська (с. Галузія), Оксана Каращук (с. Прилісне), Катерина Швець (с. Прилісне), Вікторія Романюк (с. Прилісне), Олександра Миронюк (с. Прилісне), Ольга Карплюк (с. Лишнівка), Богдана Савчук (с. Карасин), Олена Єфімчук (с. Серхів).

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page