top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ - В ЛІДЕРАХ СЕРЕД ВОЛИНСЬКИХ НАРДЕПІВ. ІНФОГРАФІКА


За період з 4 вересня 2018 р. по 18 січня 2019 р. народні депутати, які представляють Волинську область у парламенті, стали авторами чи співавторами 47 законопроектів та проектів постанов. Разом з тим, лише 6 з них отримали підтримку в парламенті під час розгляду і стали законами. 89% цих законопроектів та проектів постанов були підготовлені силами п'яти нардепів-мажоритарників і лише 11% – списочника Юрія Савчука. В середньому на одного нардепа-мажоритарника припадає 8,4 законопроектів, у той час як волинський списочник долучився до підготовки 5 законодавчих ініціатив, - повідомляє громадська мережа ОПОРА.

Найбільшу кількість законопроектів та проектів постанов підготувала за участю інших нардепів Ірина Констанкевич – 21. Ігор Лапін долучився до напрацювання 17 законодавчих ініціатив. По два законопроекти за період 9-ї сесії на рахунку нардепів Ігоря Гузя та Сергія Мартиняка. Натомість, народний депутат Степан Івахів не напрацював жодного.


Два законопроекти і чотири проекти постанов волинських мажоритарників були прийняті. Йдеться про:

- проекти постанов «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів» щодо зміни розміру іменних стипендій Верховної Ради України», «Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2018 рік», «Про призначення у 2019 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених» і проект закону «Про внесення змін до статті 80 Закону України «Про освіту» щодо забезпечення освітнього процесу належними умовами для праці та здобуття освіти» - підготовлені за участю Ірини Констанкевич;

- проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для забезпечення державної підтримки у вугільній галузі» - напрацьований нардепом Ігорем Гузем;

- проект постанови «Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» - підготовлений за участі Ігоря Лапіна.

Жоден із законопроектів та проектів постанов, підготовлених силами списочника Юрія Савчука, не був ухвалений у Раді. А тому, мажоритарники vs. списочник – 3:0.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Commentaires


bottom of page