Ірина Констанкевич: Депутати з самознищеної коаліції фактично ігнорують роботу Верховної Ради


Останні дні роботи Верховної Ради засвідчили те, що голосів не буде, маю тривогу, що їх може не бути й до кінця липня, – таку заяву зробила народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич, даючи інтерв’ю на телеканалі «Рада». При цьому парламентар зазначила, що дисципліна й відповідальність – це те, що має бути показовим для українських парламентарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я НА БОЦІ ЛЮДЕЙ І ГОТОВА СТОЯТИ РАЗОМ З НИМИ», - ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ПРО ПЕРЕКРИТТЯ ДОРОГИ

Принагідно Ірина Констанкевич відзначила задовільну роботу Рахункової палати України. «Щойно ми отримали звіт Рахункової палати. Я співпрацюю з нею й неодноразово скеровувала свої депутатські запити стосовно законності та правомірності використання коштів і на проект «Нова українська школа», і стосовно освітньої формули, і стосовно фінансування профтехосвіти. Це була конструктивна співпраця. Ми вчасно отримували інформацію, тож на основі аудиту могли корегувати роботу комітетів. Рахункова палата працює дійсно добре, вона вчасно подала звіт як цього року, так і торік, натомість звіту уряду ми досі не побачили», – заявила народний депутат.

Крім того, Ірина Констанкевич прокоментувала й питання відставки кабміну, яке Верховна Рада розглядатиме завтра, 30 травня. «УКРОП переконаний – говорячи про відставку уряду, слід спиратися не на емоції, не на політичну ситуацію, а на аналіз його діяльності. У багатьох сферах є безліч проблем. Наріжним каменем, на мою думку, є сфери охорони здоров’я та соціальна сфера. У них лишається багато нерозв’язаних питань, це викликає обурення громадськості, це породжує спротив. Сфера охорони здоров’я – це яскравий приклад того, як кошти, що скеровувалися з 2016 року, були використані неефективно», – наголосила політик.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook