top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: ДЯКУЮ ЗА ГЕРОЇЗМ КОЖНІЙ МАМІ


З нагоди Дня матері свято пісенного мистецтва та спортивного духу організували у селі Чорниж Маневицького району минулих вихідних.

Новеньку форму від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» (придбану на умовах співфінансування з громадою) та м’ячі для професійного спорту від народного депутата цього округу – такі подарунки отримали гравці футбольної команди села. Не оминули увагою і тих, хто дарує життя. У Чорнижі мешкає 110 матерів-героїнь. 10 з цих жінок народили десять і більше діток.


Серед почесних гостей на святі для найрідніших –  народний депутат від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Ірина Констанкевич.

У своєму вітальному слові Ірина Мирославівна подякувала усім матерям, сини яких нині захищають нашу Батьківщину на Сході України.

«Завдяки матерям, які закладають зерна любові до своєї землі, до всього рідного, ми маємо збережені суверенність і цілісність нашої держави, – зауважила народний депутат».

Ірина Констанкевич додала, що її колеги-депутати дивуються тому, що на Волині є село, яке може похвалитися такою кількістю багатодітних сімей.


«Чорниж є прикладом того, як треба продовжувати найкращі українські традиції, зберігати сімейні цінності, – зауважила Ірина Мирославівна. – Дякую за героїзм кожній мамі – від наймолодших до найстарших. Тому що народити, виховати, дати путівку в життя – це велика щоденна праця. У мами немає вихідних, у мами немає ні дня, ні ночі. Мама – це почесна робота і найсвятіше ім’я, яке має жінка».  

Ірина Констанкевич вручила цінний подарунок мамі бійця АТО Ганні Оніщук. 

Comments


bottom of page