ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗАВОЮВАЛА ДОВІРУ ЛЮДЕЙ


«Ірину Констанкевич обрали у парламент, коли я працював на посаді голови усього півроку. Вона значно відрізняється від депутатів-олігархів. Ірина Мирославівна щомісяця активно працює в окрузі, спілкується з громадами, чим, без сумніву, завоювала прихильність людей.

З народним депутатом ми маємо позитивний досвід співпраці щодо підтримки розвитку нашої ОТГ і в плані залучення коштів на соціально-інфраструктурний розвиток, і щодо отри­мання консультаційної допомоги. Більшість спільно реалізованих ідей стосуються сфери освіти та медицини. Зокрема Ірина Констанкевич дбає про нашу Цуманську районну лікарню. Завдяки народному депутату ми придбали комп’ютерну техніку для цуманської школи, у берестянській школі відремонтували спортивний та актові зали, у липненській – перекрили дах.

Нещодавно завдяки Ірині Мирославівні ми стали учасниками німецько-українського проекту, в рамках якого перейматимемо досвід німецьких колег щодо обліку земель, в тому числі й сільськогосподарського використання, а також щодо тих, які входять до природно-заповідного фонду або раніше використовувалися для видобування корисних копалин. Наприклад, ми маємо на території нашої громади землі, на яких раніше видобували торф. У червні якраз їдемо до Німеччини в рамках згаданого проекту.

Сподіваюся, що співпраця з Іриною Констанкевич – направду народним депутатом – триватиме й надалі».

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook