top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗАВІТАЛА НА ЮВІЛЕЙ РІДНОЇ ШКОЛИ. Фоторепортаж


То ж освятімося коло дитини, Інакше не варті ми навіть пилини, І наша ученість, добром не підкута, - То лжа єсть прелюта, то лжа єсть прелюта.

Школа – це місце, де ти знаходиш спокій і затишок, де на тебе завжди чекають рідні люди і радіють твоїм успіхам чи ділять невдачі. Минає час і ти маєш залишити «тиху гавань», щоб поринути у життєве море, але повертаючись до школи ти знову хоч на мить стаєш дитиною.

Сьогодні у луцькій школі №2 людно. Цього дня сюди поспішають, школярі, батьки, вчителі, випускники, адже школа святкує поважний ювілей – 75 років. Завітала на гостину і народний депутат Ірина Констанкевич, яка є випускницею цієї школи.  У залі «яблуку ніде впасти», веселі усмішки та щирі обійми та зустріч кількох поколінь учнів цієї школи.

Пройшли роки… Скільки змін сталося в житті людей! Але, як і тоді діти вчать літери, складають із них слова, учаться мислити, діяти, творити… Як і тоді відчиняються двері школи і лунає гучний веселий дзвінок.

«Золотий фонд школи» – це її вчителі. Ті,що працювали не покладаючи рук, ті, що несли  несуть дітям від покоління до покоління своє серце,душу і розум. На початку урочистостей з привітальним словом до присутніх звернувся багаторічний директор школи №2 міста Луцька Василь Грищук який привітав усіх зі святом та наголосив, багатством цієї школи є її учні, вчителі та випускники, які стали народними депутатами, вчителями, лікарями, артистами, а це говорить про те, що тут все робили правильно.

«Сьогодні я теж хвилююся на цій сцені, адже останнього разу я так високо стояла 37 років тому. У кожного з нас зі школою пов’язано багато щемного, ліричного, сумного, романтичного, кумедного, яке ми згадуємо через багато десятків років. Сьогодні ми згадуємо всіх учителів, які проваджали нас у велике життя. Мене в цій школі навчили любити рідну мову, літературу, навчили історії. Найбільше я любила алгебру та хімію та стала філологом. Усі ці роки я подумки повертаюся до школи, адже тут мене навчили головному – відбутися у житті. Сьогодні через багато років я хочу подякувати своїм вчителям, однокласникам, які і досі є невідємною частиною мого життя», - наголосила Ірина Констанкевич.

Подякою народного депутата були нагороджені директор школи Василь Грищук та класний керівник Ірини Констанкевич Надія Кузьміна.

Цього дня зі словами вітання до присутніх зверталися заслужена артистка Алла Опейда, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, керівник управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко і багато інших.

Протягом святкових урочистостей чудовий настрій присутнім дарували як місцеві аматорські колективи так і професійні гурти керівниками яких є знову ж таки випускники рідної школи.

Школа – велика дитяча країна, в ній відкривається білий наш світ, тут пізнає себе кожна дитина, і відправляється звідси в політ…   …То хай же школа завжди кличе нас, у молодість та в юність повертає для кожного – це неповторний час, бо школа нас зріднила і єднає.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Commenti


bottom of page