top of page

Ірина Констанкевич: Законопроект № 7268-1 дозволить виділяти більше коштів на фінансування закладів


Законопроект № 7268-1 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення фінансування навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти з бюджетів різних рівнів» створює додаткові можливості для виділення коштів на навчання робітничих професій. Про це заявила народний депутат від УКРОПу та один зі співавторів документа Ірина Констанкевич під час засідання Комітету з питань науки і освіти.

«Законопроект створює можливості багатоканального фінансування профтехосвіти. Після його ухвалення існуватиме можливість для фінансування загальнодержавних робітничих професій з держбюджету. Область, міста фінансуватимуть регіональне замовлення згідно з місцевими потребами та дефіцитом робітничих професій на ринку праці», – зазначила вона.

Ірина Констанкевич наголосила, що законопроект авторства народних депутатів від УКРОПу розблоковує проблему фінансування профтехосвіти, яка була створена у 2016 році шляхом перекладання повноважень держави щодо фінансування підготовки робітничих професій на місцевий рівень.

Комітет з питань науки і освіти рекомендував парламенту ухвалити за основу законопроект № 7268-1 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення фінансування навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти з бюджетів різних рівнів», авторами якого є представники УКРОПу в парламенті Тарас Батенко, Ірина Констанкевич, Олександр Шевченком, Олександр Дубінін, Віталій Дідич, Віктор Шевченко.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page