ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: ЗНЯТТЯ НЕДОТОРКАННОСТІ БЕЗ ЗАКОНУ ПРО ІМПІЧМЕНТ ПРИЗВЕДЕ ДО ТОТАЛІТАРИЗМУ


Утверджений образ неспроможного  парламенту підвищує  рейтинг президента. Про це заявила народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич під час  ефіру на телеканалі «Прямий».

Нардеп зауважила, що зняття недоторканності з нардепів без законопроекту про імпічмент президента України призведе до тоталітаризму в державі.

«В нашій країні побутує стереотип слабкого неспроможного парламенту, який дискредитував себе у багатьох ситуаціях. Тому це все мінусує до парламентської складової, натомість доплюсовує до президентської. Я та мої колеги від партії УКРОП вчора зробили заяву,  що лише законодавчо закріплений механізм імпічменту президента та діяльності тимчасових слідчих комісій може усунути дисбаланс влади після скасування депутатської недоторканості. Без цих інструментів Україні загрожує руйнування парламентаризму як незалежної гілки влади та перехід до повної диктатури однієї особи», – наголосила Ірина Констанкевич.

Варто зауважити, що разом з тим нардепи від УКРОПу солідарні з вимогами суспільства й підтримали направлення до Конституційного Суду законопроектів щодо скасування недоторканності.