top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗУСТРІЛАСЬ ІЗ ГРОМАДОЮ СЕЛА ВИДРИЧІ


Короваєм та піснями зустрічали народного депутата Ірину Констанкевич у селі Видричі, що у Камінь-Каширському районі. Імпровізований концерт не залишив байдужим нікого. Це вже не перший візит Ірини Констанкевич у Видричі, тут депутата люблять та завжди чекають.

Голова селищної ради Ольга Царик зауважила, що за сприяння Ірини Констанкевич вдалося реконструювати дах сільського будинку культури.


«Все що нам вдалося на сьогодні зробити – це наша спільна заслуга, без вашої підтримки нічого цього б не було, бо залучення коштів це одна справа, а об’єднатися навколо вирішення питання – ось що потрібно для успішного розвитку громади», - наголосила Ірина Констанкевич.

Також, народний депутат запевнила, що й надалі відстоюватиме інтереси селян, адже не можна ділити людей на «своїх» та «чужих».

Серед найбільш актуальних питань, які турбували громаду селища це бездоріжжя, вирубка лісу, відсутність в селі пожежного автомобіля.


Присутній на зустрічі голова Камінь-Каширської РДА Валерій Дунайчук зауважив, що ситуація з дорогами дійсно бажає кращого, однак питання буде поступово вирішуватись, адже через складні погодні умови не можна розпочати будь-які ремонтні роботи.

Також люди обурювались відсутністю державних актів на землю, що викликало в залі справжню дискусію. Заспокоювати селян довелося народному депутату Ірині Констанкевич, яка зауважила, що розмови на «підвищених тонах» жодним чином не вирішать питання.

Після завершення зустрічі парламентар оглянула об’єкт, де проходять ремонтні роботи, зокрема перекриття даху сільського будинку культури, на який були виділені кошти із соцеконому.

Commentaires


bottom of page