top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗУСТРІЛАСЯ ЗІ СТАЖЕРАМИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН


Завершилося стажування діаспорян з Німеччини, Литви, Македонії та молоді з України у Верховній Раді України під керівництвом народного депутата Ірини Констанкевич.

Стажування відбулося в рамках проекту «Українська політика та ЗМІ очима молоді», мета якого – діалог зі світом через молодь.

«Молодь є найбільш соціально активною та комунікативною групою населення, де інформація, за допомогою інтернет-мереж  та в інший спосіб, шириться блискавично. Завдяки проекту ми маємо змогу формувати  міжнародний імідж України за кордоном, що є особливо актуальним зараз, у стані інформаційної війни з країною-агресором. Ми мусимо вести діалог зі світом, відстоювати свій авторитет як миролюбивої, могутньої, демократичної, відкритої держави» зазначила народний депутат.

Учасники стажування мали можливість на практиці ознайомитися з громадським та політичним життям України, з роботою органів державної влади України та засобів масової інформації, державною політикою України, дізнатися більше про діяльність парламенту та народних депутатів.

Стажери поділилися інформацією про роботу державних органів, освітніх та інших закладів у своїх  країнах. Висловили свої коментарі та пропозиції до політичних процесів в Україні.

На прохання діаспорян було погоджено питання надання допомоги у вивченні української мови та культури за кордоном.

 «Надзвичайно корисним є обмін досвідом, а особливо – очима молоді. Ми повинні переймати дієві нововведення, які можуть бути втілені у нашій країні. Освіта, медицина  - є безліч практик, які успішно застосовано та перевірено часом. Окрім того, наша країна повинна підтримувати контакти з діаспорою та покращувати зв’язки з дружніми країнами» - підсумувала Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page