top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗУСТРІЛАСЯ З ГРОМАДОЮ СЕЛА КАРПИЛІВКА


Децентралізація, медична реформа та ремонт доріг – основні питання, які турбують мешканців села Карпилівка Ківерцівського району. Днями народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич зустрілася з тутешньою громадою.

Голова Ківерцівської районної ради Василь Хмілевський зазначив, що карпилівська громада надзвичайно потужна, тож усім потрібно працювати для її розвитку.

«У громаді вистачає проблем. Це і стан шкільного стадіону, єдиного в селі, і ремонт спортивного залу школи та будинку культури. Однак, є питання, які потребують першочергового розгляду. Прикро, що ви досі не визначилася із входженням до ОТГ, адже вирішення цього питання допомогло б вам подолати частину труднощів», – зазначив голова районної ради.

Цю думку підтримала й Ірина Констанкевич.

«Цьогоріч децентралізація має бути завершена, і якщо ви самі не оберете до якої громади хочете приєднатися, то це буде зроблено автоматично. У такому випадку не використаєте своє право вирішувати долю своєї громади», – зазначила нардеп.

Ще одне не менш важливе питання –  ремонт відрізку дороги Карпилівка-Цумань, протяжністю 2 км. Ірина Констанкевич зазначила, що неодноразово клопоталася стосовно ремонту автошляху. «Я зверталася з клопотанням щодо включення цієї дороги до переліку капітального, середнього та поточного ремонтів на 2018 рік у Волинську облдержадміністрацію, – зазначила нардеп. – У відповіді на моє звернення повідомляється, що за рахунок коштів субвенції з державного бюджету здійснять поточний середній ремонт згаданої дороги. Перший транш у розмірі 44 мільйонів гривень на ремонт волинських доріг вже надійшов».

Також під час зустрічі обговорили проблеми загальноосвітнього закладу. Найбільше вчителі занепокоєні запровадженням Нової української школи, адже фінансування учбовий заклад ще не отримав. «Нам не потрібно увесь час запозичувати іноземні практики», – кажуть педагоги.


Ірина Констанкевич зазначила, що переймати міжнародний досвід надзвичайно важливо, однак його варто адаптовувати до реалій нашого життя.

«Згідна з тим, що у нас дуже гарні педагогічні традиції. Однак, світ стрімко змінюється, змінюються і його потреби. Звісно, брати за основу чужий досвід і переносити його на себе значно простіше, аніж запроваджувати щось абсолютно нове. Варто зрозуміти: те що органічне для фінських чи польських дітей, може бути абсолютно чужим для українських», – зазначила Ірина Констанкевич.  

Comments


bottom of page