top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗУСТРІЛАСЯ З ГРОМАДОЮ СЕЛА КОЛОДЯЖНЕ


Село Колодяжне славиться на всю Україну, адже тут жила Леся Українка. У населеному пункті розташований літературно-меморіальний музей-садиба поетеси, який щороку відвідує чимала кількість туристів.

Днями до історичної пам’ятки завітала народний депутат України від УКРОПу Ірина Констанкевич, аби зустрітися з Колодяжненською громадою. Ірина Мирославівна розповіла, що, будучи завідувачкою кафедри української літератури Східноєвропейського національного університету, неодноразово бувала в музеї Лесі Українки, тому добре знайома з колективом літературно-меморіального комплексу, знає експозицію.

«Постать Лесі Українки робить нашу Батьківщину рівновеликою у світі. Ми маємо не лише в день народження та день смерті поетеси відвідувати такі пам’ятки. Це має стати місцем, куди приїжджають українці, щоб душею долучитися до літературної та культурної спадщини», – наголосила Ірина Констанкевич.

Під час зустрічі нардеп розповіла про свою парламентську діяльність. Зокрема, про те, чого вже вдалося досягнути у сфері освіти, медицини та соціального забезпечення. У ході обговорення народна обраниця торкнулася тем, які турбують не лише громаду її округу, а й усю Волинь: закриття шкіл та медичних закладів у селах і селищах.

Ірина Констанкевич також наголосила, що основа її роботи й досягнень – це велика команда однодумців – команда партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». Ірина Мирославівна представила присутнім кандидата в голови майбутньої Колодяжненської об’єднаної територіальної громади Григорія Рудюка. Нагадаємо, вибори до цієї ОТГ відбудуться у цю неділю, 30 квітня.

«Григорій Рудюк готовий працювати для людей у складних умовах, які сьогодні склалися в нашій державі. Він довів це, будучи на посаді голови Кричевичівської сільради, де йому вдалося відбудувати дитсадок та школу, провести вуличне освітлення. Такі люди потрібні цій громаді. Він – частина команди, і ми будемо його підтримувати усіма доступними ресурсами», – зазначила народний депутат Ірина Констанкевич.   

Також парламентар від УКРОПу відвідала місцеву школу і зустрілася з педколективом та учнями. Ірина Констанкевич ознайомилася з результатами роботи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», адже тут Фондом спільно з батьками та адміністрацією було втілено два проекти – придбано акустичну апаратуру та меблі для класу початкової ланки.

Педагог-організатор місцевого навчального закладу, кандидат у депутати Колодяжненської ОТГ від УКРОПу Тетяна Ківшина зазначила, що вже протягом чотирьох років школа дуже гостро потребувала меблів для класу, де навчаються початківці.  

«У класній кімнаті, де встановили стінку, навчаються другокласники. Діти були змушені носити із собою книги та робочі зошити, адже попередні меблі тут були у катастрофічному стані, усе вивалювалося. Ми зверталися в різні фонди, зокрема, фонд нардепа Степана Івахіва. Проте вони нам не допомогли. Єдині, хто відгукнувся, – Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Батьки допомогли скласти стінку. На часі у нас – новий проект, тому співпраця триває», – розповіла Тетяна Ківшина.

У підсумку зустрічей Ірина Констанкевич зазначила: незалежно від результатів виборів Фонд «Тільки разом» та депутати від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» і надалі співпрацюватимуть із Колодяжненською ОТГ, оскільки розвиток України розпочинається з розвитку громад. 

Comments


bottom of page