top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ЗУСТРІЛАСЯ З КІВЕРЦІВСЬКИМИ ОСВІТЯНАМИ


Народний депутат Ірина Констанкевич в місті Ківерці зустрілася з педагогічним колективом школи № 1.

Ця школа  ділиться на два корпуси, які знаходять на відстані кілометра один від одного. Таке розміщення  створює певні незручності як для учнів, так і для педагогічного колективу. Тому на часі будівництво нової школи, однак це потребує колосальних коштів.

Зведення нової школи було закладено ще в 90-х роках минулого століття,  згодом було заморожене, а насамкінець через недолугість тодішніх чиновників взагалі зруйноване.

Освітяни цікавилися, коли надійдуть обіцяні урядом кошти, передбачені на будівництво  «нової школи». Ірина Констанкевич повідомила, що мала розмову з міністром освіти Лілією Гриневич, яка запевнила, що такі кошти зарезервовані.

Серед інших важливих питань, які турбують освітян – заробітна плата вчителів.


«Урядом були задекларовані зміни, зокрема і ті, що стосуються підвищення заробітних плат педагогам до рівня трьох мінімальних заробітних плат. Однак далі обіцянок справа так і не дійшла. Ми ще в жовтні минулого року подали свій законопроект, щоб виконати цю норму. Скасована і така норма закону, як вихід на пенсію за вислугою років. З цього приводу я та нардеп від УКРОПу Тарас Батенко ініціювали звернення до Конституційного Суду, аби отримати роз’яснення, чи правомірно скасована норма», – розповіла Ірина Констанкевич.

Нардеп наголосила, що робота парламентаря  – це не тільки написання законів, але й залучення коштів на округ, а також перевірка ефективності їх використання. До слова, за два депутатських роки Ірина Констанкевич залучила майже 40 мільйонів гривень із державного бюджету для 23-ого округу.

Варто зауважити,  що за сприяння Ірини Констанкевич та фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» для потреб  Ківерцівської школи № 1 у 2016 році було придбано 13 комплектів парт, а у 2017 році –  5 комп’ютерів.  Незабаром у цьому навчальному закладі реалізують ще один проект за сприяння фонду «Тільки разом» та Ірини Констанкевич. У рамках якого придбають  дев’ять комп’ютерних столів.bottom of page