top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: КУРАТОРИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ - ДЖЕРЕЛО ЗНАНЬ ТА ПІДТРИМКА


У вищих навчальних закладах куратори стають для студентів не лише джерелом знань, а й друзями протягом усього навчання. Про це заявила народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич на фіналі конкурсу «Кращий куратор навчальної групи – 2018» серед аграрних вищих навчальних закладів, який відбувся 21 листопада в Немішаївському агротехнічному коледжі у Київській області.

«Для студентів надзвичайно важливий інститут кураторства, адже це люди, що не лише дають знання, а й стають друзями від першого й до останнього року навчання. Інститут кураторства – це інститут порадництва, дружньої підтримки. Молоді люди, що поділилися з нами своїм досвідом і тим, що було зроблено у їхніх навчальних закладах для розвитку повноцінних особистостей, уже мають напрацювання та готові ділитися ними з однодумцями», – зауважила представниця УКРОПу.

Варто зазначити, що в фіналі конкурсу «Кращий куратор навчальної групи – 2018» перемогла викладач математики Борщівського агротехнічного коледжу (Тернопільська область) Ольга Куропатва з презентацією досвіду у вихованні серед молоді відповідального ставлення до проблем екології.

Крім того, до фіналу потрапили представники Охтирського, Немішаївського, Мирогощанського, Каховського коледжів, Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету та коледжу Подільського державного аграрного-технічного університету.

Як відомо, виховна робота у студентських групах здійснюється через інститут кураторів. Це управлінська ланка, яка взаємодіє з іншими в системі позанавчальної виховної роботи та забезпечує її організацію на рівні студентської академічної групи. Завдяки діяльності куратора молода людина отримує соціальний досвід поведінки, у неї формується національна свідомість, ціннісні орієнтири, розвиваються індивідуальні якості особистості.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page