top of page

Ірина Констанкевич: Медична, пенсійна та земельна реформи уряду зайшли у глухий кут


Найболючіші соціальні реформи – медична, пенсійна та земельна, які сьогодні намагається запровадити Кабмін, викликають неабиякий суспільний спротив. На цьому 24 травня у прямому ефірі телеканалу «Рада» наголосила народний депутат із УКРОПу Ірина Констанкевич.

«Усі три основні реформи уряду є суперечливими та відчутно збурюють суспільство. Вони створюють такий ажіотаж і викликають неприйняття тому, що Кабінет Міністрів не має чіткого, ясного й логічного пояснення, якою ж має бути кожна реформа. Але водночас усі ці зміни сьогодні конче необхідні державі, тож діяти слід дуже оперативно», – підкреслила Ірина Констанкевич.

Політик, зокрема, зазначила, що наразі зовсім не здивована заявою міністра аграрної політики та продовольства Тараса Кутового про відставку, адже зміни, які відбулися в аграрній галузі протягом останніх двох років, додали ще більше хаосу в життя громадян.

«Я б не здивувалася, якби наступною, хто подав би у відставку, стала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, адже медична реформа також зайшла у глухий кут», – зауважила народний депутат.

Comments


bottom of page