top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ НАВІДАЛА В ЛІКАРНІ МАЛЕНЬКУ МАРГАРИТУ УСИК


Вчора народний депутат Ірина Констанкевич провідала у лікарні маленьку дівчинку з села Верхи Камінь-Каширського району Маргариту Усик.

22 липня Маргаритці виповнилося три роки. Але дівчинка й досі не може говорити. А все тому, що світ звуків їй невідомий. Маргаритка нічого не чує. Півтора року тому їй встановили страшний діагноз – двостороння сенсоневральна глухота четвертого ступеня. Почути, а відтак і навчитися розмовляти їй могла допомлгти лише кохлеарна імплантація.
Сім’я Усиків стала шукати допомоги у столиці. «Ми були 338-мі у черзі, – каже мама. – Нещодавно дізнавалися, то зараз 328-мі. Тільки 10 дітей прооперували за чотири місяці. Маргаритку треба було обов’язково прооперувати, бо потім ця операція не дасть результату. Зараз дитина розвивається, у неї такий вік, коли вона хоче говорити, а не може».

Батькам Маргаритки запропонували зробити операцію у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні (обласній дитячій лікарні). Аби її здійснити, не вистачало ще понад 200 тисяч гривень. Частину коштів ще раніше збирали друзі, знайомі, через соціальні мережі та засоби масової інформації.

І ось завдяки добрим людям, спільними зусиллями вдалося зібрати необхідну суму. У п’ятницю маленьку Маргаритку прооперували, операція пройшла успішно

Як розповів директор ТМО Сергій Ляшенко  у лікарні провели вже понад 30 подібних операцій і Луцьк тепер конкурує з Києвом та Дніпром.

Лікуючий лікар Маргаритки Руслан Жиленко повідомив, що операція у Маргаритки пройшла без ускладнень, а попереду довгий курс реабілітації, робота з сурдоперекладачами.

«Горда за наших лікарів і якось хоч трохи більше позитиву в контексті медичної реформи. Сердечно дякую усім, хто дарує шанс на нове якісне життя нашим дітям», - наголосила Ірина Констанкевич.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

Comments


bottom of page