top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВО, ЩО ГРОМАДА СКЛАДАЄТЬСЯ З НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ


Минулої неділі народний депутат України від УКРОПу Ірина Констанкевич та депутат Волинської облради від фракції «УКРОП» Олександр Омельчук відвідали дні села Тростянець та Дачне у Ківерцівському районі. 

У Тростянецькому будинку культури зібралось чимало людей різного віку. Для глядачів виступили народні аматорські колективи із пісенними, танцювальними та гумористичними номерами. 

Ірина Констанкевич зауважила, що найбільшим багатством цієї громади є люди, які хочуть змін і прикладають для цього зусилля.

«Тростянець має потенціал для того, аби стати успішним центром майбутньої об’єднаної громади. Звичайно, лише за підтримки районного, обласного та державного бюджетів. Як народний депутат, також вже внесла свою лепту у покращення інфраструктури цього села: з державного фонду соціально-економічного розвитку буде виділено півмільйона гривень на капітальний ремонт Тростянецького будинку культури. Для мене надзвичайно важливо, що ця громада складається із небайдужих людей. Саме завдяки їм та для них ми працюємо», – наголосила народний депутат.

Тростянецький сільський голова Олександр Ковальчук подякував народному депутату за підтримку їхньої громади та висловив сподівання, що незабаром одна з найбільших їхніх мрій – створення молодіжного центру з кінотеатром на базі клубу – нарешті втілиться у життя. 

Свято у Дачному також пройшло із піснями та танцями. Насолоджувались народними талантами глядачі просто неба у сосновому лісі.


Ірина Констанкевич привітала присутніх із днем села. Нардеп зазначила, що чимало проблем має сільська громада Прилуцького, зокрема, які стосуються освітянських питань. 

«Мені прикро було почути, що із дванадцяти дошкільнят у перший клас місцевої школи піде лише п’ятеро. Ми всі розуміємо, що є діти – є майбутнє. Хочеться, щоб учнів було більше, щоб вони навчались у сільській школі. Зрозуміло, що у навчальному закладі мають бути створені відповідні умови для того, аби батьки не боялись віддавати сюди своїх дітей. Тому буду сприяти покращенню умов для забезпечення освітніх потреб дітей», – підкреслила Ірина Мирославівна.

Олександр Омельчук також додав, що спільно із нардепом планує шукати можливості щодо залучення коштів для відбудови маєтку Габріели Запольської у Прилуцькому. Депутат облради зазначив, що Фонд Культурної Спадщини Республіки Польща також готовий долучитися до відновлювальних робіт цієї архітектурної пам’ятки. Представники польської сторони заявили про це під час звітної конференції Фонду у Варшаві, на якій були також присутні народний депутат Ірина Констанкевич та депутат облради Олександр Омельчук.

Comments


bottom of page