top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ: «НЕ МОЖЕ БУТИ ТАК,ЩО У КЕРІВНИКА «УКРПОШТИ» ЗАРОБІТНА ПЛАТА КІЛЬКА МІЛЬЙОНІВ, А


Короваєм та квітами зустрічали народного депутата Ірину Констанкевич у селі Дідичі, що у Ківерцівському районі. У приміщенні місцевої школи вже зібралася місцева громада, що завжди з нетерпінням чекає свого нардепа.


Ірина Констанкевич одна із найактивніших депутатів Верховної Ради, у своїй роботі пріоритетом вважає не тільки написання законів, але й спілкування з людьми, а тому за неповних два роки об’їздила чи не усі села волинського Полісся.

«Кожне село по своєму особливе, але проблеми скрізь однакові, тому головним своїм обов’язком вважаю допомагати людям», - зауважила парламентар.


За час своєї роботи у Верховній Раді Ірина Констанкевич підготувала понад вісімдесят законопроектів, «левова частка» яких стосується саме питань освіти.

На переконання нардепа інвестиції потрібно робити саме в освіту, дітей, адже це наше майбутнє.

Серед питань, які цікавили громаду це дороги, заробітна плата, закупівельні ціни на молоко, створення об’єднаних територіальних громад.

Місцева листоноша Наталія Кулик нарікала на нелюдські умови праці та жалюгідну заробітну плату.

«Сьогодні моя заробітна плата становить 1920 гривень, нам не дають ні велосипеді, ні сумки, одним словом нічого, ще й примушують носити та продавати товари від чого ми отримуємо лише 7 відсотків», - бідкалася жінка.


Ірина Констанкевич розповіла, що вже зробила два звернення з цього приводу до Генеральної прокуратури, адже не може бути так,що у керівника «Укрпошти» заробітна плата у кілька мільйонів, а звичайний листоноша не отримує навіть «мінімалку».

Гостро порушувалось питання і протипожежної безпеки у школі, адже відповідні вимоги є, а коштів немає.

Присутній на зустрічі голова Ківерцівської районної ради Василь Хмілевський зауважив, що приписи щодо протипожежної безпеки потрібно виконувати. У школі за сприяння Ірини Констанкевич вже вирішено ряд важливих питань, зокрема, із перекриттям даху, встановленням твердопаливного котла, заміни вікон, тому й питання протипожежної безпеки теж буде вирішене.


Громада селища подякувала нардепу за організацію екскурсії для обдарованих дітей до Верховної Ради та відпочинок у таборі «Буковель».

«Дякую за добрі слова і обов’язково передам їх голові обласної ради Ігорю Палиці, адже саме завдяки його підтримці вдалося втілити цей проект», - розповіла Ірина Констанкевич.

Після офіційної зустрічі люди ще довго не відпускали свого нардепа, адже знають що жодне звернення не залишиться без уваги.

Comentarios


bottom of page