top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ОБУРЕНА СТАВЛЕННЯМ ДО ПРАЦІВНИКІВ НА «УКРПОШТІ»


Сьогодні відбувається тотальне скорочення відділень «Укрпошти». Чиновники у високих владних кабінетах воліють не помічати проблем людей на місцях. Про це в ефірі телеканалу «Аверс» заявила народний депутат Ірина Констанкевич.

«Укрпошта» - це державне підприємство, яке існує за наші податки. Топ-чиновники «Укрпошти» отримують багатомільйонні зарплати, керівники обласних відділень отримують сотні тисяч гривень у місяць. Натомість звичайні працівники, листоноші отримують 1600-1700 гривень, адже працюють не на повну ставку. На жаль, на сьогодні вже запущена процедура скорочення. І все це при тому, що вони возять великі сумки з пресою, листами, а також виконують і не властиві їм функції – продавці супутніх товарів, це умовно кажучи, крупи, мило, шампунь, які їх змушують продавати, а мізерний відсоток із проданого їм нібито дораховується до зарплати», – зауважила Ірина Констанкевич.

Парламентар обурена таким ставленням до людей на державному підприємстві. Про проблему Ірина Констанкевич дізналася від людей під час чергового робочого візиту до Любешівського району. Зараз відділення активно скорочуються, а в подальшому планується запровадити пересувне поштове відділення. 

З цього приводу у своєму депутатському запиті до в.о директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського Ірина Констанкевич поцікавилася, насамперед, баченням розвитку галузі, яка оптимізація чекає Волинь, які зарплати у керівників структури та чи знають вони, які зарплати у звичайних листонош.

Comments


bottom of page