top of page

ІРИНА КОНСТАНКЕВИЧ ОГЛЯНУЛА БУДІВНИЦТВО НОВОЇ ШКОЛИ У ГІРКАХ


Вчора під час робочого візиту на Любешівшину народний депутат Ірина Констанкевич побувала у селі Гірки, де біля приміщення місцевої школи зустрілася з батьками та педагогічним колективом.

У селі Гірки Любешівського району загальноосвітню школу побудували у кінці 30 років минулого століття, за Польщі. Класи розміщені у різних будівлях, які й корпусами назвати важко. Немає повноцінного спортзалу, їдальні.

Директор школи Юлія Кузьмич нарікає, що така ситуація аж ніяк не сприяє повноцінному навчальному процесу: «Ми навчаємося тут у дві зміни, тому що бракує класних кімнат. Уроки закінчуються о 18.40 і це – проблема. Окрім того, час вимагає належного оснащення кабінетів   – хімії, фізики, лінгвістичних. Поки що нам залишається лише мріяти про це». Незважаючи на скрутні умови навчання, не менше 80 відсотків учнів цього закладу вступають до вищих навчальних закладів, успішно складають ЗНО.

Декілька років тому у Гірках розпочали зводити нову школу, однак невдовзі будівництво заморозили і тільки за сприяння народного депутата Ірини Констанкевич, яка виділили 735 тисяч гривень із коштів соціально-економічного розвитку його вдалося розморозити, а потім вже робили заявку на кошти Державного фонду регіонального розвитку. Сьогодні тут вже зведена основа, незабаром розпочнуть робити покрівлю.

Ірина Констанкевич залишилась побаченим та висловила надію, що вже у 2020 році буде перерізана стрічка і сміх гірківських дітлахів лунатиме у новенькій школі.

Читайте новини на нашій сторінці у Facebook

bottom of page